МОХАМЕД БИН ЗАЈЕД НОВИ ПРЕДСЕДНИК УАЕ: Владар Абу Дабија изабран данас на нову функцију
Владар Абу Дабија шеик Мохамед бин Зајед Ал Нахјан изабран је данас за новог председника Уједињених Арапских Емирата (УАЕ), јавља Ројтерс позивајући се на државну новинску агенцију (ВАМ).
Фото: Принтсцреен/Јутјуб/ M_Hamdan Fazza
Владар Абу Дабија шеик Мохамед бин Зајед Ал Нахјан изабран је данас за новог председника Уједињених Арапских Емирата (УАЕ), јавља Ројтерс позивајући се на државну новинску агенцију (ВАМ).
Подсетимо, досадашњи председник УАЕ Халифа бин Зајед ел Нахјан преминуо је јуче.
- Министарство председничких послова изражава саучешће народу УАЕ, арапској и исламској нацији и свету због смрти Његовог височанства шеика Калифе бин Заједа ел Нахјана, председника УАЕ, наведено је у саопштењу.
У Уједињеним Арапским Емирати поводом смрти председника заставе су спуштене на пола копља.
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ТАЈНИ ДОГОВОРИ ИЗ 80их: Како су САД наоружавале Техеран, Регана умало коштало фотеље, умешан државни врх - афера Иран-Контра (ФОТО)
ОЛИВЕР Норт је амерички политички коментатор и пензионисани пуковник Корпуса америчких маринаца који сваком својом појавом подсети на контроверзе које се вежу за његово име.
09. 04. 2026. у 12:33
Коментари (0)