ОТПУШТАЊА ЗБОГ ГРЕШКЕ: Бизаран инцидент у Шангају, човека прогласили мртвим и живог га ставили у врећу

ЧЕТВОРО надлежних добило је отказе након што је у старачком дому у Шангају један од пацијената проглашен да је мртав и грешком жив стављен у црну врећу.

ОТПУШТАЊА ЗБОГ ГРЕШКЕ: Бизаран инцидент у Шангају, човека прогласили мртвим и живог га ставили у врећу

Tanjug/AP

На снимку се могу видети два радника мртвачнице који стављају тело у возило, а касније отварају врећу и један од њих говори како је пацијент и даље жив.

Инцидент је изазвао бурне реакције на кинеским друштвеним мрежама, пише Би-Би-Си.

Званичници у шангајском округу Путуо потврдили су касно у понедељак да се инцидент заиста десио и навели да је пацијент превезен у болницу где је у стабилном стању.

Шест особа, укључујући једног доктора, су под истрагом.

Четворо надлежних заједно са директором старачког дома су отпуштени. Доктору је одузета дозвола за лечење.

(РТС)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову