ПРОСЛАВА ДАНА ПОБЕДЕ: Ветерани Белорусије стижу у Москву
ГРУПА ветерана из Белорусије учествоваће на прослави поводом Дана победе 9. маја у Москви, саопштила је амбасада Русије у Минску.
Фото: Танјуг/АП
Путовање ветерана ће бити организовано уз подршку Амбасаде Русије у Белорусији.
У шетњи Бесмртни пук у Русији учествоваће 50.000 добровољаца, пише РТ.
Препоручујемо
ПУТИН ЋЕ ПРИСУСТВОВАТИ САМИТУ Г20: Руски председник изразио захвалност на позиву
29. 04. 2022. у 15:50
"ИЗВЕШТАЈИ ГЕНЕРАЛШТАБА СУ НЕИСТИНА, СВЕ ЈЕ ИЗГУБЉЕНО!" Украјинска војска открива шта се дешава у паклу Покровска
УКРАЈИНСКЕ снаге настављају упорно да бране џеп око Покровска и Мирнограда, упркос немилосрдним руским нападима који све више угрожавају линије снабдевања и повећавају ризик од потпуног окружења-
06. 11. 2025. у 14:56
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
"ОНИ СУ ТВОЈЕ ЖРТВЕ!" Папа јавно прозвао Трампа због ситуација у "српском" граду
ПАПА Лав позвао је на "дубоко размишљање" о начину на који се мигранти третирају у Сједињеним Државама, рекавши да су многи људи "дубоко погођени" политиком масовних депортација.
06. 11. 2025. у 12:50
Коментари (0)