КАКАВ ОДГОВОР ЗАХАРОВЕ АМЕРИЦИ: "Све њихове мере, чак и идиотске, добиће наставак и одговор!"

Тањуг

28. 04. 2022. у 11:08

ПОРТПАРОЛКА Министарства спољних послова Русије Марија Захарова, коментаришући предлог америчког Конгреса да се Русија прогласи „спонзором тероризма“, изјавила је да ће Русија одговорити на све мере, укључујући, како каже, и идиотске, преноси Спутњик.

КАКАВ ОДГОВОР ЗАХАРОВЕ АМЕРИЦИ: Све њихове мере, чак и идиотске, добиће наставак и одговор!

Фото: ЕПА

- Све мере које ће предузимати, чак и оне идиотског карактера, добиће свој развој и наставак, а ми ћемо, несумњиво, одговорити на све и они то треба да схвате - казала је Захарова.

Раније је портпарол америчког Стејт департмента Нед Прајс изјавио за Си-Ен-Ен да САД анализирају могућност да укључе Русију на списак „саучесника терориста“.

Таква саопштења из Вашингтона Москва сматра пропагандним потезом, наводи Спутњик.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје

НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (4)

КАКАВ ЖРЕБ! Црвена звезда сазнала против кога игра за пласман у Лигу шампиона!