БАЈДЕН ПРЕТИ МОСКВИ: Нове санкције Русији због Буче, платиће цену
ПРЕДСЕДНИК САД Џозеф Бајден повезао је данас нове санкције према Русији са, како је навео, "злочинима у украјинском граду Бучи".

Џозеф Бајден, Фото АП
-Јасно сам ставио до знања да ће Русија платити озбиљну и моменталну цену због злочина у Бучи, навео је Бајден на Твитеру.
САД су увеле данас нови пакет санкција Москви, које ће укључити забрану било каквог америчког инвестирања у Русију, а новим пакетом санкција обухваћене су и Путинове ћерке, као и родбина Сергеја Лаврова, пренео је Ројтерс.
Овим пакетом обухваћене су и две банке у Русији, а високи званичник америчке администрације рекао је да би, уколико Путин буде променио курс према Украјини, санкције могле постепено да се укидају.
БОНУС ВИДЕО - ОСЛОБОЂЕЊЕ ЈЕ БЛИЗУ: Жестоке борбе у Мариупољу, Руси уништавају нацистичке јединице
Препоручујемо

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје
НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (3)