ВЛАДИМИР ЖИРИНОВСКИ, лидер Либерално демократске партије Русије, преминуо је после дуге и тешке болести, преноси РИА Новости.
Повезане вести
"УКРАЈИНУ ПОДЕЛИТИ НА ДВЕ ДРЖАВЕ!" Жириновски је овако цртао нову мапу Европе: Нова земља може бити примљена у НАТО и ЕУ
НЕКАДАШЊИ лидер ЛДПР Владимир Жириновски сматрао је да би подела Украјине на две државе допринела окончању рата у Донбасу.
15. 02. 2026. у 17:00
Најновије из рубрике
НЕВЕРОВАТНО: Украјинска команда у Сумску област шаље њих јер нема довољно војника
КОМАНДА украјинске војске почела је да шаље у Сумску област припаднике јединица за специјалне операције.
27. 02. 2026. у 10:55
ШТА КАД СЕ АМЕРИКА ПОВУЧЕ СА КиМ? Безбедносни рестарт на Балкану, коме Трамп шаље поруку
ВАШИНГТОН циља да умањи зависност Европске уније (ЕУ) од одбрамбених способности и заштите САД, а наводи да ће Америка смањити присуство на Косову и Метохији представљају поруку Бриселу да преузме већу одговорност за безбедност континента и унутар НАТО, оцењују аналитичари. Такав сценарио, упозоравају они, могао би да угрози стабилност региона, али напомињу да би Кфор задржао своје присуство и наставио да функционише уз реорганизацију трупа.
27. 02. 2026. у 10:54
УКРАЈИНЦИ У ПРОБЛЕМУ: Руси први пут употребили моћно "невидљиво" оружје - напад на Харков изненадио све (ФОТО/ВИДЕО)
ПРВИ оптички FPV дрон примећен је у Харкову први пут од почетка рата у Украјини, стварајући нови технолошки изазов за Кијев. Ова техологија чини беспилотну летелицу невидљивом за традиционалне системе електронског ратовања. Ипак, како тврди војник Иван Киричевски за Дифенс Експрес (Defence Express), нема разлога за бригу.
27. 02. 2026. у 09:09
СИЈАРТО КИПТИ ОД БЕСАН: Мађари бесмислено гину у Украјини
ЈОШ један Мађар из Закарпатја је погинуо у борбама у Украјини, где Мађари бесмислено гину у потпуно бесмисленом рату, рекао је данас министар спољних послова Мађарске Петер Сијарто.
27. 02. 2026. у 08:50
ЈЕЗИВ СНИМАК: Рупа изненада "прогутала" два аутомобила (ВИДЕО)
У АМЕРИЧКОЈ држави Небраски земља се отворила и прогутала два аутомобила. Снимак се брзо проширио друштвеним мрежама.
27. 02. 2026. у 08:41
Marko Brkić
06.04.2022. 12:39
Vjećnaja pamjat!
Drayver
06.04.2022. 13:59
Neka mu je vecna slava pocivaj u miru
Mama
06.04.2022. 14:14
Patriota i vizionar. Veliki gubitak za pravoslavni Svet. Iskreno saucesce.
Gordana
06.04.2022. 16:09
Slava mu.
Urnebes
06.04.2022. 16:19
Neka mu je laka Zemlja
Dusan
06.04.2022. 16:20
Вечна слава и хвала пријатељу!