ПЕСКОВ О АМЕРИЦИ: Покушавају да скрену пажњу јавности са биолошких лабораторија

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

02. 04. 2022. у 20:51

САД покушавају да скрену пажњу јавности са биолошких лабораторија у Украјини, међутим, чињенице говоре саме за себе, рекао је Песков.

ПЕСКОВ О АМЕРИЦИ: Покушавају да скрену пажњу јавности са биолошких лабораторија

Корона се прво појавила у Кини

-Те чињенице не треба да изазивају забринутост само наше земље, већ и многих других држава. Сигуран сам да ту забринутост деле и Белорусија, Кина и Индија, навео је.

Такође је казао и да је архитектура НАТО усмерена на то да буде агресивна упркос изјавама челника те организације да је њена улога одбрамбена.

-Они говоре да су одбрамбена организација, међутим, аутоматска пушка Калашњиков је окрени, обрни – аутоматска пушка. Управо тако је и НАТО. Они су пројектовани и створени да буду агресивна организација. Та организација је створена за агресију, нагласио је.

(sputniksrbija)

БОНУС ВИДЕО: Гореће небо и земља - Овога треба да се плаше непријатељи Србије

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕВЕРОВАТНА ГРЕШКА РУСИЈЕ Зеленски: Москва послала Украјини тела 20 руских војника приликом репатријације

НЕВЕРОВАТНА ГРЕШКА РУСИЈЕ Зеленски: Москва послала Украјини тела 20 руских војника приликом репатријације

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да се приликом репатријације тела погинулих војника испоставило да су 20 оних које је Русија вратила као украјинске погинуле војнике, у ствари били руски војници, а да је један био страни плац́еник.

21. 06. 2025. у 15:10

МУП ИЗДАО ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ГРАЂАНЕ СРБИЈЕ: Одмах позовите овај број

МУП ИЗДАО ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ГРАЂАНЕ СРБИЈЕ: Одмах позовите овај број

СЕКТОР за ванредне ситуације МУП апелује на грађане да буду савесни при употреби отвореног пламена и, ако примете пожар, да одмах позову ватрогасно-спасилачку јединицу на број телефона 193.

21. 06. 2025. у 15:40

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.

21. 06. 2025. у 10:39

Коментари (1)

Kari’s on fire  – Пешић се враћа на клупу Пирота!