"ТО ЈЕ ПИТАЊЕ ЗА ХАШКИ ТРИБУНАЛ" Володин о америчком председнику - "За проливену крв украјинских цивила крив је Џозеф Бајден"

ЗА ПРОЛИВЕНУ крв цивила од стране украјинских неонациста крив је амерички председник Џозеф Бајден, изјавио је председник руске Државне думе Вјачеслав Володин.

ТО ЈЕ ПИТАЊЕ ЗА ХАШКИ ТРИБУНАЛ Володин о америчком председнику - За проливену крв украјинских цивила крив је Џозеф Бајден

Фото Танјуг/АП

Како је рекао, то је питање за Хашки трибунал.

- Ако се у САД поштује владавина права, онда другачијег исхода бити не може. За проливену крв обичних људи од стране припадника нацистичког батаљона 'Азов' крив је амерички председник. А то је питање за Хашки трибунал - написао је Володин на Телеграму.

(Спутњик)

БОНУС ВИДЕО: 

БЛОКАДА УКРАЈИНСКИХ ВОЈНИХ БАТАЉОНА: Руски тенкови се крећу ка Сумској области

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (2)

Компанија Меридианбет – Синоним за успех и верни пријатељ српске кошарке на предстојећем Ф4 турниру