НЕСВАКИДАШЊА НЕСРЕЋА У ПЕНСИЛВАНИЈИ: Камион превозио 100 мајмуна, после удеса већина побегла из камиона

Танјуг

22. 01. 2022. у 09:23

КАМИОН у којем је траспортовано 100 мајмуна учествовао је у саобраћајној несрећи у америчкој савезној држави Пенсилванија, саопштила је државна полиција.

НЕСВАКИДАШЊА НЕСРЕЋА У ПЕНСИЛВАНИЈИ: Камион превозио 100 мајмуна, после удеса већина побегла из камиона

Фото: ЕПА

У току је потрага за животињама које су побегле из оштећеног вожила.

Камион са приколицом у којој су ка лаборатоји транспортовани мајмуни имао је синоћ судар у округу Монтур, изјавила је за Дејли Ајтем полицајка из Пенсилваније Андреа Пелачик, преноси Ројтерс.

Власти су замолиле становнике да позову државну полицију уколико примете животиње које су побегле из камиона.

БОНУС ВИДЕО: 

ПАНИКА У АМЕРИЦИ: Трупе, дуге цеви, ванредно стање... Шта следи наредних дана?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: Ово је неприхватиљво и невиђено брутално

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"

ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".

19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

УМРО ВЕЛИКИ ГЛУМАЦ Петровци: Албанци ме звали српски шпијун, а кад треба - патриота! Знам шта сам - никад ме нико није купио

УМРО ВЕЛИКИ ГЛУМАЦ Петровци: "Албанци ме звали 'српски шпијун', а кад треба - 'патриота'! Знам шта сам - никад ме нико није купио"

ГЛУМАЦ и професор глуме Енвер Петровци преминуо је данас у 72. години, а једну од последњих улога одиграо је између осталог у филму "Руски конзул", серији "Клан", "Јужном ветру", "Сенкама над Балканом", "Бољем животу"...

22. 09. 2025. у 16:07

Коментари (0)

ЈУТАРЊИ ПРОГРАМ ВИШЕ НЕЋЕ БИТИ ИСТИ: Погинула позната ТВ водитељка