НОВИ РЕКОРД НА ПОМОЛУ: Веран - Француска ће регистровати више од 350.000 новозаразених

11. 01. 2022. у 15:25

ФРАНЦУСКИ министар здравља Оливије Веран изјавио је данас да ће та земља током дана регистровати више од 350.000 нових случајева корона вируса, што би био нови рекорд.

НОВИ РЕКОРД НА ПОМОЛУ: Веран - Француска ће регистровати више од 350.000 новозаразених

Министар Веран и премијер Кастекс

 - Биће најмање 353.000 позитивних случајева - рекао је Веран, преноси агенција Ројтерс.

У Француској је 5. јануара забележено рекордних 332.252 случаја корона вируса, подсећа британска агенција.

БОНУС ВИДЕО:

Које тешке речи користе кандидати у америчкој председничкој кампањи

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

Корак ближе грађанима: „еУправа за све“ у десет локалних самоуправа