ГРЧКА УВЕЛА НОВЕ МЕРЕ: За улазак у земљу неопходан тест независно од тога да ли је особа вакцинисана
ОД ЈУТРОС у шест сати за улазак у Грчку је неопходан негативан ПЦР или антигенски тест на корона вирус.

Фото: АП
Одлука грчке владе односи се на све путнике старије од пет година, без обзира на то да ли су вакцинисани и да ли су прележали ЦОВИД-19, наводи македонска ТВ Телма.
ПЦР тест не може бити старији од 72, а брзи тест од 24 сата.
Та мера ће важити до 10. јануара.
БОНУС ВИДЕО:
НЕРЕДИ У НЕМАЧКОЈ: Сукоб полиције и припадника "Антифе"
Препоручујемо

СНАЖАН ЗЕМЉОТРЕС У ГРЧКОЈ: Епицентар у мору, тресли се Пелопонез и Криз (ФОТО)
18. 12. 2021. у 07:46

НОВЕ МЕРЕ ЗА УЛАЗАК У ГРЧКУ: Услови се односе и на вакцинисане и невакцинисане
15. 12. 2021. у 19:14

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (1)