ПОГИНУЛИ У САОБРАЋАЈНОЈ НЕСРЕЋИ: Судар ватрогасног возила и џипа, страдало троје

ТРИ особе су погинуле када се ватрогасно возило сударило са џипом, а затим прелетело преко тротоара и улетело у зграду у америчком граду Канзас Ситију.

ПОГИНУЛИ У САОБРАЋАЈНОЈ НЕСРЕЋИ: Судар ватрогасног возила и џипа, страдало троје

Фото: Танјуг/АП

Полиција Канзас Ситија је саопштила да се саобраћајна несрећа догодила у среду увече у области Вестпорт, када се ватрогасно возило, које је упућено на интервенцију и које се кретало под прописаном звучном и светлосном сигнализацијом сударило у раскрсници са теренским возилом марке Хонда, наводи АП.

У судару су и ватрогасни камион и џип излетели на тротоар, где је ударена жена пешак.

Возила су се зауставила тако што су ударила у зграду, а жена која је возила џип и мушкарац њен сувозач погинули су на лицу места, док је тело жене пешака пронађено данас затрпано у рушевинама зграде која се од удара делимично обрушула, саопштила је полиција.

У несрећи није било повређених ватрогасаца, а још се процењује материјална штета која је причињена на згради у коју су возила ударила, наводи АП.

БОНУС ВИДЕО: ДАН КАДА ЈЕ КОНАЧНО ЗАТВОРЕН ЧЕРНОБИЉ - Последице нуклеарне катастрофе трајаће 24.000 година

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

СКАНДАЛ КАКАВ СПОРТ НЕ ПАМТИ! Репрезентативац Јапана згрозио целу нацију