КУРЦ СЕ ОПРОСТИО ОД ПОСЛАНИЧКОГ МАНДАТА: Сада само желим сатима да гледам своју бебу, почетком наредне године улазим у приватни сектор
ДОСКОРАШЊИ лидер Народне партије Аустрије (ОВП) Себастијан Курц данас се званично опростио од посланичког мандата, али и од пратилаца на друштвеним мрежама.
Фото: Танјуг/Т.Радовановић
Курц се преко Фејсбука захвалио пратиоцима на бројним позитивним жељама, посебно оним везаним за рођење сина.
- Уживамо у времену са нашим Константином - написао је он.
Обећао је фановима да ће и даље бити доступан преко свих канала на друштвеним мрежама.
Рекао је да жели сада “само сатима да гледа своју бебу” и да почетком идуће године планира улазак у приватни сектор.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
КУРЦ СЕ ОГЛАСИО НАКОН РОЂЕЊА СИНА: Наследник лидера ОВП добио име Константин (ФОТО)
28. 11. 2021. у 15:42
КУРЦ ПОСТАО ОТАЦ: Бивши аустријски канцелар добио сина са девојком Сузаном
27. 11. 2021. у 10:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
Коментари (0)