КОРОНА ПОЈЕЛА "МОЦАРТ КУГЛЕ": Произвођач познатог слаткиша иде у стечај
КОМПАНИЈА "Салцбург чоколаде" из Гредига, позната по производњи "Моцарт кугли", поднела је код покрајинског суда у Салцбургу захтев за стечај.
Фото: pixabay
Због овог неочекиваног краха синдикалци, заједно са радничким саветом и менаџментом, планирају да разговарају о ситуацији и информишу запослене.
Иако је протеклих година предузеће бележило добит, прошле године га је пандемија тешко погодила, написао је директор Кристијан Шигерл.
Због значајно смањеног броја туриста, манифестација и прослава дошло је до пада продаје чоколадних производа, а тако и "Моцарт кугли".
(Спутњик)
Препоручујемо
ЗАТВОР ИЛИ 500 ЕВРА: У Аустрији издат нови правилник за кажњавање због непоштовања мера
25. 11. 2021. у 09:40
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (1)