ПУТИН ПОРУЧИО ЗАПАДУ: Само пробајте да нам ограничите присуство на Арктику
22. 10. 2021. у 10:26
ПОКУШАЈИ да се ограничи суверено право Русије да управља својим територијалним морем на Арктику су узалудни, изјавио је председник Русије Владимир Путин.
To turanje "prsta u oko" Rusiji (Putinu) trajat će dok ne ostanu bez ruke. Samo njihovi, zapadnjački zakoni vrede dok međunarodni Zakoni ne važe za amere i njihove "pudlice"
Predsedniče Planete /pardon/ predsedniče Putin, teško im je da shvate da su "pobedjeni", da više nisu "prvi", pa ni "drugi" i to u kratkom vremenu, da je FRUSTRACIJA, sintetizovana i potpomognuta sa KOMPLEKSIMA - ozbiljan patolški problem! Oni su opet "na početku" da dokažu da su najjači, a ceo svet im se sve više SMEJE! Još su sposobni da naprave "planetarno" zlo ali verujem u Vas - Amerika više NEĆE postojati! Ja to znam i smem da kažem, i da se potpišem ako treba ali sloboda javne reči za "neke" u Srbiji ne postoji! No ništa se ne menja!
Повезане вести
ЗАШТО СУ УКРАЈИНЦИ БЕСНИ НА ТРАМПА Западни медији: Како је Путин продао америчком председнику лажну победу у Украјини
РУСКИ председник Владимир Путин је уложио значајне напоре да убеди свет у неизбежан пораз Украјине, упркос томе што је то нетачно.
24. 02. 2026. у 16:11
БИО БИ ТО НАЈКРАЋИ РАТ Преокрет који мења послератну Европу: Да ли ће ЕУ ускоро молити Путина да их спасе од Трампа?
ЕВРОПА се налази пред историјским раскршћем какво није доживела од завршетка Другог светског рата.
16. 01. 2026. у 21:11
ПУТИН ДОБИО ПРИЗНАЊЕ СА ЗАПАДА: Стекао геополитичку предност над ривалима
РУСКИ председник Владимир Путин стекао је геополитичку предност на глобалној сцени, према писању портала „Антидипломатико“.
21. 03. 2026. у 13:44
АКО НЕЋЕ ЕВРОПА, ИМА КО ХОЋЕ: Руски гас ускоро креће на тржишта пријатељских држава
РУСКИ гас ће ускоро прећи са европских тржишта на тржишта Русији пријатељских држава, изјавио је потпредседник руске владе Александар Новак.
06. 03. 2026. у 22:08
ПУТИН ЕВРОПИ: Можемо да вам обуставимо гас одмах, а не за месец дана
РУСКИ председник Владимир Путин изјавио је јуче да би та земља могла да обустави испоруке гаса европском тржишту одмах, а не за месец дана, односно 25. априла када ступа на снагу уредба Европске уније којом се забрањује увоз руског гаса.
05. 03. 2026. у 08:02
Најновије из рубрике
уживоРАТ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Оборен још један амерички авион! Војска САД побегла из база у хотеле; Трамп: Гађали су нас ракетом коју "нису" имали
РАТ на Блиском истоку ушао је у 27. дан.
26. 03. 2026. у 06:58 >> 17:04
"НЕМОЈТЕ ОПЕТ ДА ПОГРЕШИТЕ У ПРОЦЕНИ" Виткоф: Иранци нам рекли да имају довољно уранијума за 11 атомских бомби
СПЕЦИЈАЛНИ изасланик председника Беле куће Стив Виткоф изјавио је данас да постоје назнаке да је Техеран заинтересован за постизање договора о прекиду сукоба.
26. 03. 2026. у 17:01
ТРАМП ОФОРМИО ЈОШ ЈЕДАН САВЕТ: На челу Закерберг, Елисон и Хуанг, ево чиме ће се бавити
ПРЕДСЕДНИК САД Donald Trump именовао је извршног директора компаније Meta Platforms Марка Закерберга, извршног председника компаније Oracle Ларија Елисона и извршног директора компаније Nvidia Џенсена Хуанга у савет који ће се бавити питањима политике вештачке интелигенције и другим темама, саопштила је Бела кућа у среду.
26. 03. 2026. у 16:55
УДАР НА СЕВЕР ИЗРАЕЛА: Хезболах извршио на десетине ракетних напада
ЈЕДНА особа је погинула, а једна је тешко повређена у данашњем ракетном нападу Хезболаха на град Нахарију на северу Израела, саопштила је служба хитне помоћи.
26. 03. 2026. у 16:44
ВОЛОДИМИРЕ, "ДО СВИДАНИЯ"! Потрес - "Вашингтон пост" под шифром "ексклузивно": САД ракете лете за завршни ударац на Техеран,Кијев заборављен
ВАШИНГТОН пост је под ознаком "ексклузивно" објавио да Пентагон разматра преусмеравање оружја намењеног Украјини на Блиски исток.
26. 03. 2026. у 16:42
Коментари (3)