КРАЉИЦА ПРОВЕЛА НОЋ У БОЛНИЦИ: Елизабета нерадо прихватила савет лекара
БРИТАНСКА краљица Елизабета (95) провела је ноћ среду на четвртак у болници због медицинских испитивања, а јуче се вратила у замак Виндзор и била је добро расположена, саопштила је Бакингемска палата.
Фото: Принтсцреен
- Следећи лекарски савет да се одмори неколико дана, краљица је у среду по подне посетила болницу ради неких прелиминарних претрага, а у четвртак се у време ручка и добро расположена вратила у замак Виндзор - саопштила је палата, преноси Ројтерс.
Извор из Бакингемске палате рекао је агенцији да је краљица остала у болници из практичних разлога и да је њен медицински тим заузео опрезан приступ, као и да се јуче по подне вратила својим дужностима и да је обављала неке лакше обавезе.
Краљица, која је на трону скоро седам деценија, у среду је отказала службени пут у Северну Ирску, са образложењем да јој је медицинско особље саветовало да се одмори.
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)