БУРНО У ГРЧКОЈ ПРЕСТОНИЦИ: Убијен Албанац у центру Атине

04. 10. 2021. у 10:34

ПОЛИЦИЈА данас истражује убиство мушкарца (39) у кафићу у пословном делу у центру Атине, у близини главне железничке станице грчке престонице.

БУРНО У ГРЧКОЈ ПРЕСТОНИЦИ: Убијен Албанац у центру Атине

Фото: Архива Новости

Мушкарац, који је идентификован као држављанин Албаније, убијен је хицима из ватреног оружја у главу и стомак, а егзекуцију је одрадио један убица, пренео је "Катимерини".

Очевидац је наводно рекао полицији да је мушкарац обучен у црно пришао жртви, пуцао три пута и побегао у аутомобилу "светле боје".

Мушкарац је пребачен у болницу, али лекари нису успели да му спасу живот.

Полиција истражује убиство, које би могло бити повезано са жртвиним активностима у ноћном клубу чији је био власник, додаје "Катимерини".

БОНУС ВИДЕО:

ДОСИЈЕ: Рат Јерменије и Азербејџана - визуелна реконструкција догађаја

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране

РУСКИ дронови гађали су у четвртак, 25. септембра, кључну инфраструктуру у градовима Чернигов и Нижин на северу Украјине, оставивши десетине хиљада становника без струје и воде.

25. 09. 2025. у 16:56

Коментари (0)

Техноманија и Никола Симић – Нова Енергија која помера границе