ВИШЕ ПРАВА ЗА ВАКЦИНИСАНЕ: Немцима прете нове мере - јавност мисли да оне не требају бити исте за све
ВЛАДА Немачке тренутно планира превентивне мере заштите од четвртог таласа корона вируса.

Фото: Депоситпхотос
За невакцинисане у Немачкој би нове мере донеле нова ограничења. Немачки медији и политичари попут Волфганга Кубицког сматрају да је то дискрминација, преноси РТДЕ.
Већина немачке популације сматра да то није дискриминација, већ да вакцинисане у случају да се прогласе нове мере, треба третирати другачије од невакцинисаних.
Према званичној анкети института ЦИВЕJ по захтеву "Аугсбургер Алгемајнен" ,72,8% испитаних особа сматра да вакцинисани требају да имају више слободе. 22,4% мисли супротно.
Препоручујемо

"СЕВЕРНИ ТОК 2" ЧЕКА СУДБИНА ДИНОСАУРУСА: Предвиђања из Немачке - апокалиптична
02. 08. 2021. у 20:43

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"
ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".
19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

БРИЖИТ ДОКАЗУЈЕ ДА ЈЕ ЖЕНСКО Први пут у јавности! Докази и ВИЗУЕЛНИ, фотографије из трудноће: "Заиста узнемирујуће..."
"ЗАИСТА је узнемирујуће помислити да морате да се изложите на овакав начин и доказујете нешто што би требало да буде очигледно."
21. 09. 2025. у 13:40
Коментари (0)