ДВА СЛОБОДНА ДАНА ЗА ВАКЦИНИСАНЕ: Чешка влада подстиче државне службенике у борби против корона вируса
ЧЕШКА влада одобрила је данас додатна два слободна дана државним службеницима који се вакцинишу против корона вируса, саопштио је данас премијер Андреј Бабиш.
Фото АП
Како се наводи, влада се одлучила на овај потез као начин подстицања напора да се што већи број људи вакцинише, преноси Ројтерс.
Ова држава Европске уније која има 10,7 милиона становника вакцинисала је у потпуности 4,74 милиона људи.
Премијер Бабиш је рекао да је њихов циљ и главни задатак што већи број вакцинисаних, како би могли да се заштите од инфекција које долазе из иностранства.
Препоручујемо
СВЕ ВИШЕ ПОЗИТИВНИХ У СЕЛУ: шири се корона међу спортистима у Токију, упаљен аларм
18. 07. 2021. у 11:28
ДАНСКА У ПОЛУФИНАЛУ: Дилејни и Долберг одвели дански динамит на Вембли (ВИДЕО)
03. 07. 2021. у 18:02 >> 19:03
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића
ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.
07. 11. 2025. у 14:04
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)