ПОПЛАВЕ У РУМУНИЈИ: Из реке извађено тело једног мушкарца (ВИДЕО)
ОБИЛНЕ кише које су захватиле Румунију, у последња 24 сата су изазвале поплаве у 12 округа и однеле једну жртву на североистоку земље.
Фото: Принтскрин youtube
Код села Хандрешти, у округу Јаши, из реке је извађено тело утопљеног мушкарца, саопштио је данас Генерални инспекторат за ванредне ситуације Румуније.
Поплаве су погодиле округе Алба, Брашов, Караш-Северин, Дамбовица, Долж, Хунедоара, Јаши, Марамуреш, Муреш, Неамц, Прахова и Тимиш, преноси Танјуг.
Поред тога, електрична мрежа оштећена је у 22 подручја и погодила око 7.000 потрошача.
(Телеграф)
Препоручујемо
ПРОНАЂЕНО ТЕЛО У ЈАДРАНСКОМ МОРУ: Ужас на Хвару, огласила се полиција
18. 07. 2021. у 19:54
СТРАШНА СЦЕНА У НОВОМ ПАЗАРУ: Пронађено тело мушкарца у близини стадиона!
12. 07. 2021. у 16:53
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)