МАС ЖЕЛИ УКИДАЊЕ СВИХ МЕРА У АВГУСТУ: Кад сви грађани Немачке буду имали могућност да се вакцинишу - неће бити оправдања за ограничења

МИНИСТАР спољних послова Немачке Хајко Мас заложио се за укидање свих корона ограничења, чим сви људи у Немачкој буду имали могућност да се вакцинишу.

МАС ЖЕЛИ УКИДАЊЕ СВИХ МЕРА У АВГУСТУ: Кад сви грађани Немачке буду имали могућност да се вакцинишу - неће бити оправдања за ограничења

Фото АП

- На то треба рачунати током августа - казао је Мас за „Зидојче цајтунг“ и ДПА.

Истакао је да, када сви људи у Немачкој буду имали могућност за вакцинацију, не постоји више правно ни политичко оправдање за било каква ограничења.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

МРАК НА КРИМУ: Цео Севастопољ остао без струје, узрок је језив