КИНА ОДОБРИЛА "СИНОФАРМ" ЗА ДЕЦУ: Вакцина дозвољена за узраст од три до 17 година
11. 06. 2021. у 10:26
ВАКЦИНА против ковида-19 кинеске компаније "Синофарм", коју је направио Институт за биолошке производе у Пекингу, добила је одобрење за употребу за децу узраста од три до 17 година у Кини, саопштили су данас званичници.
Повезане вести
ТАЈНИ ДОКУМЕНТ САД О ПОРЕКЛУ КОРОНЕ: "Волстрит џорнал" тврди да је вирус "побегао" из лабораторије
ИСТРАЖИВАЊЕ националне лабораторије САД о пореклу корона вируса показало је да је хипотеза да је вирус исцурио из кинеске лабораторије у Вухану могућа и да заслужује даљу истрагу, објавио је "Волстрит џорнал" позивајући се на изворе упознате са садржајем тог тајног документа.
08. 06. 2021. у 14:53
ШТА КАЖЕ СТРУКА? Хоће ли у Србији почети вакцинација деце од 12 до 16 година?
ПОСЛЕ америчке Управе за храну и лекове, зелено светло "Фајзеровој" вакцини за имунизацију деце од 12 до 16 година, дала је и Европска агенција за лекове.
08. 06. 2021. у 10:05
Најновије из рубрике
ВУКАЛИЋ ОСУЂЕН НА 42 ГОДИНЕ ЗАТВОРА: Аутоматом изрешетао запослене у школи у Санском Мосту - кајао се после убиства колега
НА ОВУ пресуду постоји могућност жалбе
17. 11. 2025. у 13:04
ВОЗ ГА ПРЕГАЗИО - ОН ПРЕЖИВЕО: Чудо - пао је на шине, био заробљен испод точкова, ослободили га гурајући локомотиву уназад
МУШКАРАЦ је преживео након што га је у недељу рано ујутру у немачком граду Хамбургу прегазио воз, након што је пао на шине.
17. 11. 2025. у 12:54
ИШЕТАЛИ ИЗ МУЗЕЈА ПРАВЕЋИ СЕЛФИЈЕ! Нови пропуст обезбеђења Лувра: Два тик-токера окачилa слике близу Мона Лизе
ДВА белгијска тик-токера, позната по својим подвалама на друштвеним мрежама, успели су у петак, 14. новембра, да окаче своје портрете у музеју Лувр близу слике Мона Лизе, а обезбеђење није реаговало.
17. 11. 2025. у 12:42
ПИСТОРИЈУСУ СТИГАО ХИТАН ОДГОВОР ИЗ КРЕМЉА: У Русији нема присталица конфронтације са НАТО-ом!
У РУСИЈИ нема присталица конфронтације са Северноатлантском алијансом, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.
17. 11. 2025. у 12:36
"ЕВРОПА ДИСКРЕТНО ОБЕЗБЕЂУЈЕ СЕБЕ" Медији преносе: Замрзнута руска средства као геополитички улог — ЕУ мери ризике између Украјине и Русије
ЕВРОПСКА унија одложила је питање конфискације замрзнуте руске имовине, јер поједини лидери сумњају у могућност да ће Украјина победити у сукобу, пише портал „Конверзејшн“.
17. 11. 2025. у 12:31
Коментари (0)