УБЛАЖЕНЕ РЕСТРИКЦИЈЕ: Од сутра Французима олакшана путовања
ФРАНЦУСКА влада одлучила је да од среде, 9. јуна, ублажи рестрикције везане за путовања грађана ван Европе.
Фото: Pixabay
По предлогу уредбе, земље се деле у три зоне - зелену, наранџасту и црвену, у зависности од епидемиолошке ситуације и присуства сојева, преноси Фигаро.
Како се наводи, вакцинисане особе моћи ће да путују без ограничења у земље у зеленој зони, док ће невакцинисани морати да раде ПЦР или антигенски тест по повратку у Француску.
Ипак, наводи се, то што је нека земља у зеленој зони не значи да ће грађани Француске у њу моћи слободно да путују, већ то зависи и од правила које одређена земља има за долазак страних туриста.
Препоручујемо
ФРАНЦУСКА ИЗРЕКЛА КАЗНУ: Амерички гигант мора да плати 220 милиона евра
07. 06. 2021. у 12:01
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)
ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.
17. 02. 2026. у 20:01
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)