УСМРТИО ЧЕТВОРО ОД ПЕТ ЧЛАНОВА ПОРОДИЦЕ: Ликвидирао их јер су муслимани
ЧЕТИРИ особе муслиманске веоисповести погинуле су када је камион улетео у групу пешака у Онтарију, у Канади, а канадска полиција саопштила је данас да су убијени због тога што су муслимани.
Фото: Твитер
Петочлана породица коју је ударило возило била је на мети јер су били муслимани, саопштила је данас канадска полиција.
У инциденту су погинула четири члана породице, а пети се налази у болници, пренео је АП.
Напад се догодио у недељу увече када је камион улетео у групу пешака.
-Ово је био чин масовног убиства које се наставља над муслиманима", рекао је градонацелник града Лондон у Онтарију Ед Холдер.
Полиција је саопштила да су жртве 74-годишња жена, 46-годишњи мушкарац, 44-годишња жена и 15-годишња девојчица, док се деветогодишњи дечак налази у болници у тешком стању.
Мушкарац који је извео напад је ухапшен под оптужбом за четвороструко убиство првог степена.
Препоручујемо
МАЈКУ ДОТУКАО СЕКИРОМ? Нови детаљи стравичног злочина у Бачкој Паланци
05. 06. 2021. у 07:17
УХАПШЕНА МАЛОЛЕТНА ТРУДНИЦА: Ножем убила невенчаног супруга
04. 06. 2021. у 19:04
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
РАДАШИНОВА СНАЈА У КУПАЋЕМ: Попрсјем одушевила мушкарце
ГЛУМИЦУ Ану Сакић упознали смо као Ингрид у серији "Село гори, а баба се чешља", а једном је показала како изгледа у природном издању, без ичега на свом лицу.
01. 01. 2026. у 09:15
Коментари (1)