ХАОС У БРАЗИЛУ: Напад на полицију као одмазда за смрт нарко дилера

06. 06. 2021. у 21:11

У граду Манаусу у бразилској Амазонији данас је запаљено 14 аутобуса јавног превоза и два полицијска аутомобила у знак одмазде за смрт једног нарко дилера, саопштиле су локалне власти.

ХАОС У БРАЗИЛУ: Напад на полицију као одмазда за смрт нарко дилера

Фото: pixabay

Аутобуски саобраћај је био у прекиду док полиција није успела да консолидује своје снаге, девастиране ковидом-19 и појача патроле по граду, преноси Ројтерс.

Локални званичник унутрашње безбеднсти у Манаусу, пуковник Луизмар Бонатес тврди да је налог за паљење возила јавног превоза издат из затвора у којем казне служе нарко босови и потврдио да су возила паљена и у два суседна града.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су данас урадили навијачи у Хрватској - и тиме се хвале (ФОТО)