ТРАМП ПОНОВО УЗДРМАО АМЕРИКУ: Преузећу Белу кућу пре него што мислите, то ће бити нешто веома посебно (ВИДЕО)
У НОВОЈ кампањи прикупљања средстава за Републиканску странку, бивши амерички председник Доналд Трамп обећао је да ће „вратити“ Белу кућу и да ће републиканци преузети контролу над оба дома Конгреса „пре него што неки мисле“.
Фото: ЕПА
То ће бити нешто веома посебно, додао је Трамп. Том изјавом испровоцирао је критичаре.
Снимак Трампове изјаве је у петак објављен на Јутјуб каналу Националног републиканског сенаторског комитета, који прикупља средства, а донаторима је послат у суботу.
Критичари су најновије обећање бившег председника САД оценили као „поремећено“ и „опасно“, а видео снимак се проширио друштвеним мрежама.
Трампова порука дошла је уочи конвенције Републиканске странке у Северној Каролини у суботу увече, када је оптужио Бајденову администрацију због "уништавања" земље.
- Једина ствар коју (демократе) имају је да се држе заједно. Они немају људе попут нас који сами одлазе и раде оно што треба - рекао је Трамп.
Док колају гласине око Трампове политичке будућности, он је у петак алармирао критичаре када је у једном интервјуу рекао да је можда заинтересован за кандидовање за Конгрес у блиској будућности.
(Спутњик)
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)