ОКРШАЈ МИГРАНАТА У САРАЈЕВУ: Ухапшен Мароканац (24) осумњичен да је избо ножем Алжирца
ПОЛИЦИЈА Кантона Сарајево ухапсила је у ноћи између суботе и недеље Мароканца А.И. (24), који се сумњичи да је држављанину Алжира Б.Б. (21) нанео тешке телесне повреде.
Илустрација
Полиција је саопштила да је обавештена да је у улици Блажуј дошло до физичког сукоба миграната, у којем је једна особа задобила тешке повреде задате ножем.
Повређени мигрант је хоспитализован.
Препоручујемо
СТРАХУЈУ ЗА БЕЗБЕДНОСТ: Станари зграда мигранте налазе и на својим балконима
18. 04. 2021. у 10:34
ПОКУШАЛИ ДА ПРОКРИЈУМЧАРЕ ИЛЕГАЛНЕ МИГРАНТЕ: Затражен притвор за двојицу Пакистанаца
10. 04. 2021. у 07:53
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)