(УЗНЕМИРУЈУЋЕ) ИМА ЛИ МОНСТРУОЗНОСТ ГРАНИЦЕ? Везана се окотила на леду, штенци су угинули, лежала је склупчана крај њихових смрзнутх тела!
ЧЕСТО смо нажалост сведоци чињенице да је човек највећи монструм који је икада ходао планетом.
Фото: Даница Рамљак
Његова суровост у опхођењу прма природи, живим бићима, људима и животињама, често прелази незамисливе границе.
А окрутност која се показује према недужним створењима нас наводи да се запитамо у каквом то свету живимо.
Најновији пример који је потресао људе на друштвеним мрежама стиже из Хрватске. У селу Оток крај Сиња настала је фотографија због које срце пуца од туге.
Вест је поделила Даница Рамљак.
– Свашта сам у животу чула и видела, али ипак сам вечерас остала без даха. Нисам могла веровати да људи могу бити овако окрутни. Вечерас нам јављају комшије да је у селу Оток крај Сиња, у засеоку Јукићи, кујица завезана на ланцу на леду окотила младе. Од леда су се смрзли. Она је и даље завезана, лежи крај смрзнутих штенаца. Опет пријава полицији и надлежним службама. Зна се и име власника. Надам се да ће власник сносити озбиљне последице – написала је Даница.
Препоручујемо
ХОНГКОНГ ОЗБИЉНО ШТИТИ ЖИВОТИЊЕ: Ухапшен јер је штапом претукао голуба
14. 12. 2020. у 11:57
ОД ЧЕДЕ ШИНТЕРА СПАСЕН 21 ПАС: Ево шта се сада дешава са животињама које је малтретирао
19. 11. 2020. у 09:40
(УЗНЕМИРУЈУЋ ВИДЕО) Баба шутирала маче из све снаге - ужасна сцена у Нишу
15. 09. 2020. у 12:17
БЛУМБЕРГ НАЈАВЉУЈЕ НОВА ОТКРИЋА: Зеленски је можда умешан у корупционашку аферу која тресе Украјину
ПРЕДСЕДНИК Украјине Владимир Зеленски могао би бити умешан у велики корупционашки скандал у енергетском сектору, пренео је амерички магазин Блумберг, позивајући се на изворе у антикорупционим институцијама.
12. 11. 2025. у 11:04
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (1)