УЖАС У СЛОВЕНИЈИ: Жена преминула након вакцинисања Фајзеровом вакцином
ЈЕДНА корисница словеначког дома за старе преминула је након што је примила вакцину против корона вируса, коју су развиле компаније Фајзер и Бионтек, преносе словеначки медији.
Фото: ЕПА
Међутим, како напомињу, њена смрт није непосредно повезана с вакцинисањем, а она је боловала и од других пратећих болести.
Како је објавила Словеначка телевизија, случај је пријављен здравственим властима, али за сада није познато више конкретних података.
Национални Институт за јавно здравље саопштио је да је до сада примио само једну пријаву нежељеног учинка након вакцинисања и један смртни случај који "коинцидира са вакцинисањем", о чему је онда обавестио и Министарство здравља.
Министарство ће, како се наводи, сазвати комисију за вакцинисање како би се тај слуцај детаљно проучио и да би се установило да ли постоји "икаква веза" између вакцинисања и смрти кориснице.
Препоручујемо
НЕВЕРОВАТНО ОТКРИЋЕ: Научници направили уређај који открива корону за десет секунди
04. 01. 2021. у 22:49
ТУЂМАН НА РЕСПИРАТОРУ: Син првог председника Хрватске хоспитализован због короне
04. 01. 2021. у 20:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (2)