ПЛЕНКОВИЋ У САМОИЗОЛАЦИЈИ: Супруга хрватског премијера има корону
ХРВАТСКОМ премијеру Андреју Пленковићу одређена је десетодневна самоизолација, након што је установљено да му супруга има корону.

Фото: John Thys, Pool Photo via AP
Ана Маслаћ Пленковић има температуру и тест је показао да је позитивна, док је тест на који је Пленковић отишао у суботу показао да је негативан. Премијер ће наставити послове од куће.
Тајанствена супруга хрватског премијера која ради у Хрватском сабору ретко се појављује у јавности и пратила је свог супруга када је ишао на аудијенцију код папе Фрање и за време неких важних посета иностраних државника.
Пленковићи имају двоје деце и станују у стану у стамбеној згради у северном делу града. Ана Маслаћ пореклом је из Дубровника, по занимању је правница, а у парламенту ради у служби за правне послове.
Препоручујемо

НОВЕ МЕРЕ У ХРВАТСКОЈ У ПОНОЋ СТУПАЈУ НА СНАГУ: Пленковић најавио казне и помоћ привреди
27. 11. 2020. у 21:50

СМРТ ТОКОМ СНИМАЊА ЕМИСИЈЕ: Колеге безуспешно покушале да реанимирају несрећног човека
27. 11. 2020. у 19:09

ХРВАТСКА ЈЕ ПРЕД КОЛАПСОМ: Три министра целу ноћ тражила решење, привреда прети блокадом
27. 11. 2020. у 11:10

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом
ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.
06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: "Није довољно јак!" Мађар окренуо леђа америчком лидеру?
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан досад је био један од највернијих европских савезника Доналда Трампа, посебно када је реч о рату у Украјини и обећањима о брзом постизању мира. Али током викенда по први пут јавно је критиковао америчког председника, поручивши да Трамп, барем засад, није показао довољно снаге да увери европске лидере да зауставе рат.
06. 08. 2025. у 16:06
Коментари (0)