МИНИСТАР ЗДРАВЉА БЕРОШ: тражи додатне капацитете за тестирање на корона вирус

Танјуг

18. 10. 2020. у 18:59

ЗБОГ огромних гужви и редова за тестирање на корона вирус испред Наставног завода за јавно здравље у Загребу, хрватски министар здравља Вили Берош затражио је данас отварање додатних капацитета за узимање брисева.

МИНИСТАР ЗДРАВЉА БЕРОШ: тражи додатне капацитете за тестирање на корона вирус

Фото М.Анђела

Берош је Заводу послао допис у којем моли да хитно размотре додатне могућности реорганизовања процеса тестирања као и отварање додатних места за тестирање.

Портал Индекс наводи да незванично сазнаје да је министар незадовољан целом организацијом тестирања у главном граду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: Ово је неприхватиљво и невиђено брутално

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"

ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".

19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

Коментари (0)

ХРВАТСКА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Србија је боља у атлетици! Ово је биланс медаља на Светском првенству 2025!