ОБОРЕН ЦРНИ РЕКОРД У СЕВЕРНОЈ МАКЕДОНИЈИ: Готово 600 заражених за 24 часа, преминуле три особе

Танјуг

17. 10. 2020. у 21:20

У ПОСЛЕДЊИХ 24 сата у Северној Македонији је регистровано 594 новооболелих од корона вируса, што је највише у једном дану, а преминуле су три особе, саопштило је Министарство здравља.

ОБОРЕН ЦРНИ РЕКОРД У СЕВЕРНОЈ МАКЕДОНИЈИ: Готово 600 заражених за 24 часа, преминуле три особе

Depositphotos

Највише нових случајева забележено је у Скопљу - 303, јавља агенција МИА.

Тестирано је 2.617 грађана.

Институт за јавно здравље у Скопљу данас је пријавио да се опоравило још 162 пацијента.

Од почетка епидемије уСеверној Македонији заражено је 23.201, преминуле су 824 особе, а опоравило се 17.111.

Активних случајева је 5.266. Хоспитализовано је 95 оболелих, подршку кисеоником добија њих 65, а нема пацијената на респираторима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БРУТАЛНА ПОРУКА ИЗ РУСИЈЕ НАКОН АМЕРИЧКОГ НАПАДА: Неколико земаља спремно да преда нуклеарно оружје Ирану!

БРУТАЛНА ПОРУКА ИЗ РУСИЈЕ НАКОН АМЕРИЧКОГ НАПАДА: Неколико земаља спремно да преда нуклеарно оружје Ирану!

ПОСЛЕ америчких напада на Иран током ноћи, неке земље су спремне да предају своје нуклеарно оружје Техерану, написао је на каналу Телеграм заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев.

22. 06. 2025. у 11:31

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.

21. 06. 2025. у 10:39

Коментари (0)

НИКОЛА ЈОКИЋ У НЕВЕРИЦИ: Кевин Дурант променио клуб! Мишко Ражнатовић објавио ко ће играти за Денвер