У СТАМБЕНОЈ згради у Сесветама у Загребу мушкарац је јутрос затворио жену на балкону. Због дојаве о инциденту на терен је изашла специјална полиција која је брзо интервенисала, преносе хрватски медији.

Коментари (0)