ПРОНАЂЕНО ТЕЛО МУШКАРЦА У ЗАПАЉЕНОЈ КУЋИ: Хитне службе на терену
07. 03. 2026. у 22:01
КРЧКА полиција пронашла је тело 74-годишњака у изгорелој кући у суботу око 15.20 сати, када су примили дојаву припадника ЈВП Крк.
Повезане вести
ПЛАНУО АУТОБУС НАСРЕД ПУТА: Секунде делиле возача од трагедије (ФОТО/ВИДЕО)
ПРАВА драма одиграла се јутрос у Рајићу, приградском насељу у Бјеловару, Хрватска, где је из непознатог разлога избио пожар у аутобусу.
17. 06. 2026. у 10:14
У пожару у центру Београда пронађено угљенисано тело: Ватрогасци угасили ватрену стихију, али страдалом мушкарцу нијуе било спаса
Мушкарац стар око 50 година пронађен је мртав данас око 15 сати након пожару који је избио у Скендербеговој улици у центру Београда.
28. 04. 2026. у 20:48
Најновије из рубрике
РУСЕ НА ФРОНТУ НАПАЛЕ "БАБЕ ЈАГЕ": Украјина послала нова летећа чудовишта, командант се хитно огласио и открио како "убити" звери (ВИДЕО)
УКРАЈИНА производи тешке дронове-коптере на оптичком влакну како би се заштитила од средстава за радио-електронску борбу (РЕБ), а они се обарају, између осталог, и противавионским топовима, изјавио је командир вода ПВО моторизованог стрељачког пука групације „Југ“ са позивним знаком Варјаг.
26. 06. 2026. у 00:02
"ОВАКО ЈЕ ПРОПАО СССР" РУСКИ ОЛИГАРСИ ШУРУЈУ СА УКРАЈИНОМ: Овако планирају да униште Путина и његово наслеђе
НА неким бензинским пумпама у Москви и Московској области, цена бензина АИ-95 је прешла 100 рубаља по литру — то је већ ниво у Украјини, где су цене бензина чак и пале.
25. 06. 2026. у 23:46
ЗЕЛЕНСКИ ОДОБОРИО 40-ДНЕВНУ ОПЕРАЦИЈУ СБУ ПРОТИВ РУСИЈЕ: "Принудићемо Москву да оконча рат"
УКРАЈИНСИ председник Владимир Зеленски изјавио је данас да је одобрио 40-дневну операцију Службе безбедности Украјине (СБУ), да би извршио утицај на Русију и како би је "подстакао да оконча рат".
25. 06. 2026. у 23:27
МАСК ПОТВРДИО ДА ЈЕ УСАИД ФИНАНСИРАО МАЈДАН: Одговорни за смрт 315.000 људи
АМЕРИЧКИ предузетник Илон Маск сагласио се са тврдњом да је Америчка агенција за међународни развој (УСАИД) финансирала протесте на Мајдану у Украјини 2014. године.
25. 06. 2026. у 22:53
"ЧУЈЕМ ПОЉСКИ, УБАЦУЈУ ИХ У БАХМУТ" Пригожинове речи из 2023. тачне! - Руси у Константиновки налетели на тврд орах - али не на Украјинце
ВИШЕ руских извора саопштило је да припадници пољских плаћеничких формација имају све значајнију улогу у украјинским јуришним јединицама, што, према тим изворима, одражава шири тренд све већег ослањања Украјине на стране плаћенике у ратним дејствима, при чему су Пољаци наводно међу најзаступљенијима.
25. 06. 2026. у 22:47
Коментари (0)