БОЖИЋ ЕУ ДЕМОКРАТАМА: Србија није ничија колонија, нити ће икада бити
25. 06. 2026. у 21:34
25. 06. 2026. у 21:34
25. 06. 2026. у 20:20
25. 06. 2026. у 20:15
25. 06. 2026. у 17:01
25. 06. 2026. у 20:01 >> 20:22
Duško
03.02.2026. 08:23
Nikada nigde RH nije ni odlazila. Ona je uvek bila ono što i jeste. NDH. Što je i danas.
pera
03.02.2026. 08:26
pa sigurno neće da ti peva četnički pesme.
Čika Velja
03.02.2026. 09:28
@pera - Četnici nisu osnivali logore smrti,a posebno ne za decu,niti se igde na javnim skupovima u Srbiji pevaju četničke pesme,niti je Srbija ikad bila deo Hitlerovog Rajha! Razlika je ogromna!!!
Kole
03.02.2026. 09:21
Ne želim niti me zanima da čitam o njima! Niste mi više jasni, svaki dan neki tekst o njima. Te stižu im pare, te ovo te ono smarate mnogo. Na korak sam da obrišem aplikaciju.
Čika Velja
03.02.2026. 09:30
Ne vidim razlog da se diže tolika panika zbog gov*eta na putu? Lepo ga zaobiđeš!!!
Kimi
03.02.2026. 10:11
Pa Vi ste gori od njih kada uopšte tako nešto prenosite. Koga zabole za ustaše? Oni su poremećeni degenerici a Vama kao da nije ništa drugo ostalo nego da potpirujete te tenzije. Onda neka službe rade svoj posao, sve te indetifikujte i zabranite im ulaz u Srbiju. Tim pevačima koji pevaju protiv nas zabranite da ulaze u Srbiju i ne vidim problem. Oni koji hoće da idu tamo i pljuju po nama isto zabraniti da se vrate ili neka plate kazne.