ТИНЕЈЏЕР СТРАДАО У НЕСРЕЋИ КОД ГРАЧАНИЦЕ: Малолетни сувозач хитно пребачен у болницу

Ана Ђокић

20. 01. 2026. у 16:23

У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи која се догодила јуче око 12 сати на локалном путу, у насељу Булаковац, град Грачаница, погинуо је малолетник.

ТИНЕЈЏЕР СТРАДАО У НЕСРЕЋИ КОД ГРАЧАНИЦЕ: Малолетни сувозач хитно пребачен у болницу

Фото: принтскрин/Hayat Media BiH

Несрећа се десила када је аутомобил марке "рено", којим је управљао седамнаестогодишњак настањен на подручју Грачанице, слетео са пута.

- У наведеној саобраћајној незгоди смртно је страдао седамнаестогодишњи возач, чију је смрт констатовао дежурни лекар — мртвозорник Дома здравља Грачаница, док је малолетни шеснаестогодишњи сувозач задобио лаке телесне повреде констатоване од стране лекара ЈЗУ УКЦ Тузла — потврђено је из МУП-а ТК.

О догађају је обавештен дежурни тужилац Кантоналног тужилаштва Тузланског кантона. Потребне радње предузели су полицијски службеници ПС Грачаница и ОКП ПУ Грачаница.

БОНУС ВИДЕО:

Први снимци са места злочина: Убиство бившег играча Црвене звезде | Детаљи са терена

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

Вратиће вам се као бумеранг... Руси упозоравају Европску унију и најављују одговор