МЕДВЕД НАПРАВИО ПОКОЉ: Звер упала у тор и заклала домаћину пет оваца - ужас код Сребренице

В.Н.

22. 09. 2025. у 12:47

У СЕЛУ Осмаче код Сребренице живи Азмир Машић са својом баком, женом која има 90 година. Живе од његовог рада и пољопривреде.

МЕДВЕД НАПРАВИО ПОКОЉ: Звер упала у тор и заклала домаћину пет оваца - ужас код Сребренице

Фото: Профимедиа/Илустрација

Азмир узгаја овце, а јуче је у раним јутарњим сатима медвед развалио ограду и усмртио пет његових оваца што је велики ударац за ову породицу.

- Штету је претрпио Азмир Масић, повратник који се бави пољопривредом. Азмир је и раније имао тежак животни ударац пре неколико година остао је без једне шаке, а данас живи са својом неном која има 90 година.

Како би се надокнадила настала штета и олакшао живот овој породици, покренута је акција помоћи.

Људи добре воље који желе да се укључе могу донирати према својим могућностима, а посебна жеља је да се Азмиру набави и једна крава - објавили су.

(Аваз)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈЕДНА ГРЕШКА ИХ КОШТАЛА ЖИВОТА: Откривен узрок несреће у којој су страдали Ана Радовић и њен пријатељ (ФОТО)

ЈЕДНА ГРЕШКА ИХ КОШТАЛА ЖИВОТА: Откривен узрок несреће у којој су страдали Ана Радовић и њен пријатељ (ФОТО)

АУТОМОБИЛ са телима Ане Радовић (20) и Александара Масалушић (37) пронађен је јуче на магистралном путу Пожега-Чачак, а прве информације из истраге указују да је узрок тешке несреће пребрза вожња, односно неприлагођена брзина условима на путу.

27. 11. 2025. у 18:47

У ХИТНОЈ ПОМОЋИ СЕ ЈАВИЛИ НА ПОЗИВ СА АНИНОГ ТЕЛЕФОНА: Новости откривају шта се дешавало након страшне несреће код Чачка

У ХИТНОЈ ПОМОЋИ СЕ ЈАВИЛИ НА ПОЗИВ СА АНИНОГ ТЕЛЕФОНА: "Новости" откривају шта се дешавало након страшне несреће код Чачка

АНА Радовић (20) из Чајетине и њен пријатељ Александар Масалушић (37) погинули су у тешкој саобраћајној несрећи у Овчарско-кабларској клисури, када су се сурвали са пута Чачак-Пожега, а након несреће са Аниног телефона "ајфон" упућен је позив хитној помоћи, сазнају "Новости".

27. 11. 2025. у 14:19

Коментари (0)

АЛТА банка обележила славу Светог Архангела Михаила – чувамо наслеђе, градимо будућност