РЕГИОН У СУЗАМА: Након вишемесечне потраге, пронађено тело музичара Марка Блажека

МУЗИЧАР Марко Блажека (31) и бивши гитариста хардцоре бенда "Одписани", пронађен је мртав у близини Птуја, након вишемесечне потраге која је потресла његову породицу и пријатеље.

РЕГИОН У СУЗАМА: Након вишемесечне потраге, пронађено тело музичара Марка Блажека

Фото: Foto: Društvene mreže / screenshot

Младић, пореклом из Прелога у Хрватској, који је последњих година живео и радио у Словенији, нестао је 4. јула, када је последњи пут виђен у Птују.

Маркови родитељи одмах су пријавили нестанак, док је потрагу отежавала чињеница да му је мобилни телефон био искључен.

Информацију о његовом нестанку први су поделили бивши чланови бенда "Одписани", апелујући на јавност да помогне у потрази. Ипак, месеци су пролазили без иједне нове информације, а забринутост је расла из дана у дан.

Нажалост, потрага се завршила трагично - тело музичара пронађено је код Птујског језера.

Према првим информацијама, његова смрт није последица кривичног дела, јавља "Међимурје".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

НАЈБОЉА УТАКМИЦА НА МУНДИЈАЛУ ДО САДА! Уругвај и Зеленортска Острва приредили спектакл за памћење!