АУСТРИЈАНЦИ "СЛЕДИЛИ" САРАЈЕВО: ЕУ поручила да не могу да рачунају на њу, СИПА у страху од Додиковог обезбеђења
АУСТРИЈСКИ лист "Дер Стандард" је објавио текст у којем наводе да хапшење председника Републике Српске Милорада Додика "није вредно труда".

Фото: Петар Милошевић
Даље објашњавају да и у случају да буде ухапшен, Додик може највише два месеца провести у притвору.
У делу текста стоји да СИПА има бојазан да би Додиково обезбеђење могло да употреби силу.
Наоводе и да се чини да је ЕУ већ поручила властима у Сарајеву да не могу рачунати на њену помоћ.
Препоручујемо

ОВА МАЈКА ЈЕ ПОСЕБНА: Разлог су њена деца, а ево и зашто (ВИДЕО)
ОНИ су Илија, Јована и Василије Хаџи-Пурић, полазници Центра за таленте "Никола Тесла".
10. 09. 2025. у 12:13 >> 20:43

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

У ЈЕКУ ДАЧИНОГ РАЗВОДА: Огласила се Наташа Беквалац
ЋЕРКА певачице Наташе Беквалац и бившег ватерполисте Данила Икодиновића, Хана Икодиновић, недавно је напустила Србију и са мајком отишла у Мадрид, где ће се школовати.
16. 09. 2025. у 19:27
Коментари (0)