ЈОШ ЈЕДНА ЖРТВА У КОЧАНИМА: У ватреој стихији страдао и голман Танески (18)
Велика трагедија која се догодила рано јутрос у дискотеци у Кочанима однела је живот још једног младог и перспективног спортисте.

Фото Танјуг/АП/Armin Durgut
Како преносе штипски медији, на списку страдалих је и 18-годишњи Дамјан Танески, млади голман који је играо за неколико клубова у региону.
Танески се у тренутку несреће нашао на кобном месту, не успевши, нажалост, да изађе као победник у овој најважнијој бици, након које је његов млади живот прекинут са само 18 година.
-У великој трагедији која се догодила синоћ у Кочанима, где се запалила дискотека, живот је изгубио и 18-годишњи голман Дамјан Танески из Штипа. У овој огромној трагедији изгубљено је много младих живота, а Танески, који је био голман, је нажалост један од њих.
Током своје младе каријере, која је тек требало да се развија и стугне на циљ, играо је за Мал Ајакс из Штипа, био у омладинским категоријама Вардара из Скопља, затим био у саставу Брегалнице и Кит Гоа из Пехчева“, известила је штипска телевизија МНет.
Министар унутрашњих послова Северне Македоније Панче Тошковски рекао је вечерас да је у дискотеци "Пулс" у Кочанима, у којој је у пожару погинуло 59 људи, у тренутку трагедије било око 500 људи, а да је продато 250 карата.
Препоручујемо

ПОЈАВИО СЕ ПОСЛЕДЊИ СНИМАК ПОГИНУЛОГ ЧЛАНА ДНК: Видео запис је настао у поменутој дискотеци (ВИДЕО)
16. 03. 2025. у 14:45 >> 14:46

ОВА МАЈКА ЈЕ ПОСЕБНА: Разлог су њена деца, а ево и зашто (ВИДЕО)
ОНИ су Илија, Јована и Василије Хаџи-Пурић, полазници Центра за таленте "Никола Тесла".
10. 09. 2025. у 12:13 >> 20:43

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

УЖАС - ДА СЕ ПРЕВРНЕ ЖЕЛУДАЦ: Упали где производе крофне намењене ЦГ приморју - затекли су ХОРОР сцене (ВИДЕО)
Крофне су за многе једна од најпознатијих и најомиљенијих посластица на свету, али после гледања снимка који нам стиже из Црне Горе питање је како ћете убудуће гледати на оне куповне.
13. 09. 2025. у 17:03 >> 17:10
Коментари (0)