ПУЦЊАВА У СЛОВЕНАЧКОМ ТРЖНОМ ЦЕНТРУ ТОКОМ ПРОСЛАВЕ ДАНА НЕЗАВИСНОСТИ АЛБАНИЈЕ: Поднете пријаве против две особе
СЛОВЕНАЧКА полиција поднела је данас кривичне пријаве против две особе које су пуцале из сигналних пиштоља у тржном центру БТЦ у Љубљани, где се крајем новембра славио Дан независности Албаније, пренела је агенција СТА.

Фото Shutterstock
На скупу је било 300 људи, а љубљанска полиција је саопштила да су током скупа почињена још нека дела, попут кршења саобраћаних прописа, постављање застава, ватромета и ометање саобраћаја, што је нарушило јавни ред и изазвало страх међу учесницима и посматрачима.
Током почетне истраге, шест особа је кажњено новчано, док је касније идентификовано још осам саобраћајних прекршаја.
Форензичари на лицу места открили су чауре сигналних пиштоља.
Полиција је касније идентификовала две особе које су пуцале у ваздух током прославе.
Пиштољи су конфисковани и подвргнути форензичкој истрази.
Такође, полиција је напоменула да је скуп био нерегистрован и неорганизован, без особе која би преузела одговорност.
(Танјуг)

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)