ПЛЕНКОВИЋ: Милановић нас води на исток, Приморац на запад

Novosti online

30. 11. 2024. у 16:23

ПРЕДСЕДНИК ХДЗ-а и хрватске владе Андреј Пленковић данас је учествовао на округлом столу "Ново лице Сплита", а потом је дао подршку кандидату за председника Републике Хрватске Драгану Приморцу.

ПЛЕНКОВИЋ: Милановић нас води на исток, Приморац на запад

Фото: ЕПА

Он се осврнуо на председничке изборе и то што председник Хрватске Зоран Милановић, према анкетама, има предност у односу на ХДЗ-овог кандидата Приморца, пренео је Јутарњи лист.

"Утакмица формално није ни почела, ово је преткампања, Приморац је прикупио потписе, биће их и више. Очекујемо сучељавања и идеје како у улози председника сваки кандидат може помоћи Хрватској", казао је Пленковић.

Он је казао да је разлика између њега и Милановића доста једноставна.

"Милановић нас води на исток, Приморац на запад. Приморац има свој програм и идеје како да јача земљу, а Милановић након пет година нема биланс ичега, нити има програм за идућих пет”, рекао је Пленковић, поновно називајући Милановића "кршитељем Устава" због догађаја уочи парламентарних избора.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

НЕОЧЕКИВАНО: Ево шта ради Ана Ивановић, док свет прича о разводу! Српкиња изненадила све (ФОТО)