ХОРОР КОД ВИСОКОГ: Четири младе особе погинуле у страшној несрећи, једна успела да се спасе

ЧЕТИРИ младе особе су погинуле у слетању возила с регионалног пута Какањ—Високо, у месту Добриње, потврђено је за Кликс.ба.

ХОРОР КОД ВИСОКОГ: Четири младе особе погинуле у страшној несрећи, једна успела да се спасе

Фото: Принтсцреен

Портпаролка Министарства унутрашњих послова Зеничко-добојског кантона Алдина Алић је казала да су у возилу пронађена четири беживотна тела.

Како незванично сазнају, погинуле су четири особе, два мушкарца и две девојке, док је један младић, који је све пријавио полицији, успео да се синоћ спасе.

Страдали су из Кисељака и Високог.

На месту догађаја у току је увиђај којим руководи дежурни кантонални тужилац.

Подсетимо, синоћ око један сат иза поноћи полиција је добила дојаву да се у месту Бузић Махала налази мушкарац с видљивим повредама и тешко комуникативан.

Ради се о младићу 2002. годиште који је сатима у полусвесном стању лутао у потрази за помоћи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

ЕНЕРГЕНТИ И ЛОГИСТИКА ПОД ПРИТИСКОМ: Како глобална тржишта утичу на цене производа