ЖЕНИ ПОЗЛИЛО, ПА ПРЕМИНУЛА: У Сарајевском насељу Илиџа у вечерњим сатима је живот изгубила женска особа

Бојан Милић

30. 08. 2024. у 23:26

НЕСРЕЋНОЈ жени позлило је у Малој Алеји, на терен је изашла лекарска екипа, али је нису успели спасити.

ЖЕНИ ПОЗЛИЛО, ПА ПРЕМИНУЛА: У Сарајевском насељу Илиџа у вечерњим сатима је живот изгубила женска особа

Foto: Printskrin

– Запримљен је позив о женској особи којој је позлило на Илиџи, у Малој Алеји. Полиција и хитна помоћ су изашли на терен – речено је из Оперативног центра МУП-а Кантона Сарајево.

Више информација о узроку смрти биће познато када буду завршене увиђајне радње.

(Блиц)

БОНУС ВИДЕО: ПОЗЛИЛО ЖЕНИ ЗА ВОЛАНОМ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ЈЕДИНО РЕШЕЊЕ: Шешељ открио шта држава хитно мора да уради