АУТОМОБИЛ ЗАВРШИО НА КРОВУ: Језива саобраћајна несрећа, возач тешко повређен
У БЕЛАЈСКИМ Пољицама близу Карловца у Хрватској, око 2 сата иза поноћи, догодила се тешка саобраћајна несрећа када се врло пијани 31-годишњак аутом забио у бетонски стуб и онда преврнуо возилом на кров.
Фото: Принтскрин/Фејсбук/Вечерњи лист
Возач је задобио тешке телесне повреде.
Карловачка полиција је рекла да је возач возио под утицајем алкохола од 2.35 промила и да се није кретао средином обележене саобраћајне траке.
- Возилом је ударио у рубни камен а затим предњим делом возила и у бетонски расветни стуб, након чега се преврнуо на кров - рекли су из полиције.
Пијаном возачу биће издат прекршајни налог док ће надлежном државном тужилаштву бити прослеђен извештај.
(Индекс)
БОНУС ВИДЕО: "НОВОСТИ" КОД ТЕМЕРИНСКОГ МОСТА: Мушкарац везао за себе бетонски блок па скочио у воду
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ ДИРАЈТЕ НАМ ПАРАДУ!" Руси прете Кијеву моћним оружјем: "Ако испалимо 2или3, то је као нуклеарни удар"
РУСКИ председник Владимир Путин упозорио је Кијев да ће, ако украјински дронови покушају да покваре војну параду на Црвеном тргу у Москви, у знак одмазде уследити масовни ракетни удар на центар Кијева.
06. 05. 2026. у 11:53
Коментари (0)