СТРАВИЧНА ЕКСПЛОЗИЈА У КУЋИ У БиХ: Младић погинуо, повређени родитељи, делови зида завршили на улици (ВИДЕО)
У САРАЈЕВСКОМ насељу Бињежево у пожару након експлозије у породичној кући синоћ је страдао младић (27), а повређене су још две особе, отац и мајка младића.

Фото: Принтскрин/Јутјуб/Avaz TV
"Аваз" пише да је пожар локализован, а ватрогасци су још увек на терену, као и припадници МУП-а КС који врше увиђај.
Делови зида се налазе на улици.
Једна комшиница рекла је за Аваз да је жена која се налазила у време експлозије у кући у шоку.
- Успели су да је изведу, а мушкарца је експлозија избацила на улицу. Одећа је спала с њега, сав је спаљен. Одвезла га је хитна, али је свестан. Жена је у другој хитној, седи, на инфузијама је. Син им је остао заглављен у кући - рекла је она синоћ.
Становници овог сарајевског насеља су потресени догађајима, а како су неки рекли за Аваз, мислили су да је авион пао.
БОНУС ВИДЕО: КУЉА ДИМ ИЗ КРОВА - Снимци великог пожара на Сењаку

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)