ПОТОНУЛА ЈАХТА: Несрећа у Хрватској, полиција истражује узроке
У МАРИНИ код Трогира потонула је јахта у власништву држављанина Велике Британије, страдалих нема, као ни загађења мора, саопштила је данас Национална централа за усклађивање трагања и спашавање на мору у Ријеци (МРЦЦ Ријека).

Free Images Pixabay
Потонуће јахте која је била на везу у месној марини догодило се јуче рано ујутру.
Реч је о јахти дужине 10.45 метара.
Службеници Лучке станице Трогир утврђују разлоге потонућа.
Тренутно нису познати разлози потонућа јахте, а на месту несреће није уочено загађење мора и околине, док је руководство месне марине упозорено на обвезу правовременог информисања надлежне трогирске Станице о свим ванредним догађајима везаним уз посаду и пловила на везу, односно у поморском саобраћају унутар периметра марине, наводи се у саопштењу, пренео је хрватски портал Индекс.
БОНУС ВИДЕО: СЕЋАЊЕ НА ЖЕНУ КОЈА ЈЕ ЖИВОТ ПОСВЕТИЛА ДЕЦИ: Донка Шпичек је основала "Радост Европе"
Препоручујемо

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ИСПОВЕСТ ЗА НЕВЕРИЦУ: Усред свадбе у Краљеву спавала са свештеником - оно што је уследило још је луђе
ИСПОВЕСТ отвара бројна питања о границама морала, слабостима и људској природи. Да ли је она само жртва љубави или свесно саучесник у туђем греху?
18. 06. 2025. у 14:33
Коментари (0)