ДЕТАЉИ ПУЦЊАВЕ У СЛОВЕНИЈИ: Полиција пронашла мртвог мушкарца за којег се верује да може бити починитељ
НАЈМАЊЕ две особе убијене су у пуцњави у Љубљани, док је нападач побегао, пренели су словеначки медији.
Фото Танјуг-АП
Пуцњава се наводно догодила у локалу Сомбреро. Љубљанска полицијска управа прво је објавила да је починитељ у бекству, а потом су у околини пронашли мртвог мушкарца за којег верују да би могао бити починитељ.
Како незванично дознаје СТА, починитељ је наводно побегао у аутомобил, а наводно је код себе имао још оружја и ручну бомбу. На пределу Поља зауставио је аутомобил, изашао из њега и потом пресудио себи. Полиција ову информацију још није потврдила.
Незванично, дошло је до ескалације сукоба између тројице мушкараца. Њих двоје, власник и сувласник залагаонице, наводно су пили кафу на тераси локала када им је пришао трећи мушкарац.
БОНУС ВИДЕО: СТИЖЕ ЕЛЕКТРИЧНИ "МОСКВИЧ" - Почела производња на траци некадашње фабрике Реноа у Москви
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)