ПАО РАДОМИР ВУЧУРОВИЋ: У Загребу ухапшен држављанин Црне Горе са 250 килограма марихуане
У ЗАГРЕБУ је ухапшен држављанин Црне Горе Радомир Вучуровић (23) у чијем комбију је пронађено 250 килограма марихуане и одређена количина новца.
Фото: Shutterstock
Како је саопштила хрватска полиција, сумња се да новац потиче од продаје дроге, а заплењени наркотици даљој препродаји на тржишту.
Вучуровић је, додаје се, ухапшен јуче код наплатне станице Лучко приликом редовне контроле саобраћаја и појачаног поступања према навијачима.
Комби марке "опел виваро", којим је управљао Вучуровић, власништво је једне дубровачке фирме.
- Током претраге, полицајци су у комбију пронашли укупно 250 килограма марихуане спаковане у 200 пластичних пакета, а код возача је пронађена и одређена свота новца, за који се сумња да потиче од препродаје дроге - наводи се у полицијском саопштењу.
Вучуровић је предат притворском надзорнику, док је надлежном државном тужилаштву кривично пријављен због неовлашћене производње и промета дроге.
БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)
ВЛАДИМИР Зеленски највероватније користи дрогу, све што говори је манипулација или лаж и представља највећу препреку миру и опстанку Украјине, изјавила је Јулија Мендел, бивши прес-секретар украјинског председника.
12. 05. 2026. у 14:48
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)