ТРАГЕДИЈА У ХРВАТСКОЈ: Пронађена тела мајке и детета, видљиве повреде доказ да се ради о насилној смрти

Novosti online

04. 04. 2022. у 16:05

ТЕЛА мајке и детета без знакова живота пронађена су данас нешто после поднева у породичној кући на подручју Доње Бистре надомак Загреба, саопштила је полиција.

ТРАГЕДИЈА У ХРВАТСКОЈ: Пронађена тела мајке и детета, видљиве повреде доказ да се ради о насилној смрти

Фото: ЕПА

- У 12.29, након дојаве члана породице, на подручју Доње Бистре у породичној кући пронађена су два тела без знакова живота. До сада утврђеним на месту догађаја, по видљивим повредама ради се о насилној смрти мајке и детета - јавља полиција.

Криминалистичко истраживање је у току.

(24сата.хр)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ПРЕНОС, ЖРЕБ: Црвена звезда против Албанаца игра за пласман у Лигу шампиона?!